Warsztaty

Chętnie dzielę się wiedzą. Jeśli tylko chcesz wziąć zdrowie w swoje ręce, to ode mnie dostaniesz narzędzia, by świetnie sobie z tym poradzić. Nauczysz się, jak żyć bez antybiotyków. Jak postawić bańki. Dowiesz się, co warto mieć w apteczce. Objawy bogatego życia wewnętrznego (pasożyty) również będą oczywiste. A ja podpowiem, co wtedy zrobić.

Ponieważ kocham zioła i zajmuję się ziołolecznictwem, to mnóstwo zajęć poświęcam właśnie tej wiedzy. Jeśli chcesz wiedzieć, jak korzystać z leków, które daje natura, to moje warsztaty są dla Ciebie.

Nadchodzące wydarzenia

27 października 2019, 10:00 (niedziela)
​Co się dzieje z wątrobą zimą? Dlaczego warto wspierać w chłodne dni? Co i jak warto zrobić, a na jakie działania uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy? Jak zachować zdrową wątrobę i nie stracić pęcherzyka żółciowego?
17 listopada 2019, 10:00 (niedziela)
Nerki to piec, na którym gotuje się nasz obiad. Jeśli brak w nim ognia, to żołądek nie strawi dobrze jedzenia, a my nie dostaniemy substancji odżywczych. A nadnercza to nasz zapłon i energia do życia.
1 grudnia 2019, 10:00 (niedziela)
Jesteś tym co jesz? Raczej: jesteś tym co strawisz!
Stosowanie leków zobojętniających kwas żołądkowy to jak zabijanie listonosza, który przynosi złe wiadomości. Minie wiele czasu zanim odczujemy skutki, a jednak odczujemy nieodwołalnie i z wielką siłą.
8 grudnia 2019, 10:00 (niedziela)
Wynik TSH – 4,2. USG tarczycy – nie ma Pani połowy, są zrosty, przeciwciała – lekko podwyższone. Kilkanaście lat temu usłyszałam:
„Hashimoto, oto recepta”. Nigdy nie brałam leków na tarczycę. Dzisiaj: TSH – nie wiem, przeciwciała nie wiem, ale tarczyca pracuje i to dobrze. Budzę się wypoczęta, jestem pełna energii, nie potrzebuję kawy i jej nie piję, włosy się wzmocniły. Jestem jednak uważna i dbam o tarczycę, dbam o siebie. Oto moja historia.